BrandUA 5 мая 2017 г.

«Харківський брикет» - доступне тепло в кожну оселю

Рейтинг статьи:0
«Харківський брикет» - доступне тепло в кожну оселю

Постійне зростання цін на енергоносії, в першу чергу на газ, поставило на порядок денний питання про застосування в промислових і побутових цілях інших джерел енергії. Одним з найефективніших варіантів можуть стати вугільні брикети - це на практиці довела команда фахівців ТОВ «Харківський брикет». 

Товариство «Харківський брикет» - доволі молоде виробництво: від дня, коли була виготовлена перша партія продукції, не пройшло ще й року. Але підприємство швидко розвивається, набирає обертів і вже бере активну участь у реалізації державної програми з енергозбереження.
З перших днів роботи в колективі ТОВ «Харківський брикет» зробили ставку на високу якість продукції та її доступність широкому колу споживачів.  
Підприємство збудоване на основі  сучасних технологій та обладнання тільки українських виробників, але з урахуванням міжнародного досвіду виробництва і використання вугільних брикетів в високо розвинутих країнах Європи – Англії, Германії та Франції. Завдяки цьому продукція фабрики має високі якісні властивості, що робить її популярною серед споживачів.

 Брикет – це вигідно і зручно

«Ми виготовляємо вугільні брикети із  збагаченого сортового вугілля різних марок з додаванням органічних зв’язуючих добавок. Форма вугільних брикетів забезпечує рівномірний розігрів та тривале горіння, а також дуже зручна для використання у  твердопаливних та піролізних котлах всіх типів», - розповів головний інженер ТОВ «Харківський брикет» Сергій Матюшенко. Щодо переваг вугільних брикетів перед іншими видами палива, то Сергій Матюшенко зазначив: «Будь яке вугілля має якісні характеристики, які закладені природою, і змінити їх технологічно неможливо. Наші брикети виробляються з різних марок вугілля, і ми маємо можливість коригувати якісні показники (зольність, калорійність, вміст летких речовин та сірки).

Головний інженер ТОВ «Харківський брикет» Сергій Матюшенко
На відміну від більшості видів вугілля, яке запікається, наші брикети, виготовлені з подробленого вугілля, після повного згорання розсипаються в пил. У зв’язку з тим, що процес виготовлення брикетів відбувається під високим тиском, кількість летких фракцій зменшується в рази, і тому при горінні брикети виділяють значно менше диму і не іскрять. Термін горіння вугільних брикетів залежить від типу котла і становить від 4 до 8 годин на одній закладці, при цьому процес горіння рівномірний. А середня калорійність вугільних брикетів становить  від 5800 до 8100 ккал/кг (залежить від рецептури та побажань замовника).
І важливо, що при застосуванні вугільних брикетів  споживач отримує переваги у вигляді економії палива майже вдвічі, мінімум в 1,6 рази. А в порівнянні з природним газом реальна економія буде в три рази!».
Залишається додати, що усі брикети мають однакову форму та розмір (64×34×20 мм). Тож їх зручно зберігати та транспортувати. Для роздрібного продажу брикети упаковуються в поліпропіленові та паперові мішки.

Споживачі виставляють оцінку

Продукція ТОВ «Харківський брикет» стає дедалі популярнішою на ринку палива не лише на території України, а й далеко за її межами. Завдяки високій якості вугільних брикетів і цілком прийнятній ціні  діапазон споживачів продукції постійно зростає. В короткий строк про продукцію підприємства стало відомо за межами України. На контакти з керівництвом вийшли представники фірм з Італії, Польщі, Латвії, Румунії і Словаччини, які випробували зразки продукції й готові до співпраці. Це, звичайно, відкриває чималі можливості і перспективи для фабрики. А найвищою оцінкою якості на підприємстві вважають той факт, що його працівники, котрі мешкають у приватному секторі, перейшли на опалення своїх помешкань вугільними брикетами, і отримали реальну економію витрат! Це кращий доказ того, що продукція ТОВ «Харківський брикет» потрібна й вигідна людям. Отож, продукція ТОВ «Харківський брикет» - це високі споживчі характеристики, гарантована якість та адекватна цінова політика, завдяки чому споживачі отримують доступне тепло в свої оселі і значну економію грошових коштів.   Детальніше на сайті: www.kharkov-briquet.com.ua                          

Связанные теги: