Власник «Епіцентру» купує ще одну агрокомпанію

Компанія Renvior Trading Limited, яка належить народному депутату і власнику мережі будівельних магазинів “Епіцентр” Олександру Герезі, має намір придбати ще одну аграрну компанію.

Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету України (УМКУ), відомство схвалило придбання кіпрською компанією Renvior Trading Limited, яка належить Герезі, частки більш ніж 25% в статутному капіталі Vioil Holdings Limited.

АМКУ також схвалила спільний контроль над Vioil Holdings Limited кіпрської Renvior Trading Limited і Ercos Global Ltd. (Британські Віргінські острови).

Інформація про Vioil Holdings Limited і Ercos Global Ltd у відкритих джерелах відсутня. Швидше за все, мова йде про актив промислової групи ViOil, одного з найбільших в Україні виробників олійних.

Як повідомляють ЗМІ, це далеко не перша угода Олександра Гереги на агроринку.

У 2017 році АМКУ дав дозвіл компаніям Гереги на придбання частки в понад 10 агропідприємств в Київській, Черкаській та Вінницькій областях. У 2016 році Герега придбав 80% “Вінницької аграрно-промислової групи”, яка обробляє землю у Вінницькій і Хмельницькій областях.

Станом на 2017 земельний банк агропідприємств, підконтрольних сім’ї Герег, становив близько 120 тис. га.