УГМК: Українська Гірничо-Металургійна Компанія

 

 

 

АТ «УГМК» — Приватне акціонерне товариство «Українська гірничо-металургійна компанія» — ПЕРША НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА СУПЕРМАРКЕТІВ МЕТАЛУ. 

Метою діяльності УГМК є не тільки забезпечення широкого кола споживачів необхідним асортиментом високоякісного металопрокату, а й комплексне і оперативне сервісне обслуговування останніх в момент здійснення покупки.

Розвиток УГМК почався у березні 1998 року шляхом об’єднання інтересів провідних металургійних підприємств країни. УГМК входить до списку провідних українських металотрейдерів, здійснює поставки листового, фасонного, арматурного, сортового і трубного металопрокату та є офіційним представником найбільших вітчизняних металургійних комбінатів:

ПАТ «Алчевський металургійний комбінат»;

ПАТ «Дніпропетровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського»;

ПАТ «Дніпропетровський трубний завод».

За короткий період часу УГМК вдалося налагодити партнерські відносини з основними споживачами металопрокату: будівельними, вагоно-, машино-, суднобудівними, ремонтними підприємствами України та ближнього зарубіжжя.
Вже у 2000 році компанія почала активно просуватися на регіональні ринки збуту. Територіальне розширення торкнулося не тільки мегаполісів країни, але і невеликих районних центрів. У червні 2000 року ми відкрили своє перше представництво в Одесі, а вже через 5 років мережа супермаркетів УГМК охопила більшу частину території України.

Металоторгові площадки УГМК розташовані в найбільших промислових центрах країни:

Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кіровограді, Кривому Розі, Кременчуці, Луцьку, Луганську, Львові, Миколаєві, Новій Каховці, Одесі, Рівному, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Умані, Харкові, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Ялті.

З 2005 року компанія активно виходить на закордонні ринки збуту металопродукції, і відкриває представництва в Росії, Білорусі, Грузії та Польщі.

У 2009 році представлена перша віртуальна торгова площадка металопрокатом — «ПЕРШИЙ ІНТЕРНЕТ — СУПЕРМАРКЕТ МЕТАЛУ». 

За 15 років свого розвитку, мережа УГМК охопила більшу частину території України. На сьогоднішній день супермаркети металу мережі УГМК знаходяться в найбільших промислових центрах країни. Щодня запас металопродукції в супермаркеталах металу мережі становить близько 50 000 тонн. Загальна площа регіональних металоторгових площадок УГМК в Україні складає 130 га. На ній задіяно приблизно 1000 професіоналів.

Контактні дані:

Сайт: http://www.ugmk.ua

Адреса:  г. Киев, 01013, ул. Баренбойма, 1;

Тел.: +38 (044) 206-60-26, +38 (044) 206-66-27;

 

Керівництво:

Генеральний директор — Собчук Валентин Володимирович