Портрет. Стівен Джобс — піонер IT-технологій…

Стівен Пол Джобс – легендарний засновник корпорації Apple, співзасновник кіностудії Pixar.

Його часто називають «піонером IT-технологій», «батьком цифрової революції». Стіву вдалося створити унікальні за своєю новизною і технологічністю продукти – персональні комп’ютери Apple I, Apple II, Apple III, Apple Lisa, Macintosh.

З 1998 року світ побачили культові продукти компанії: моноблочний iMаc, музичні плеєри iPod, ну і звичайно ж суперпопулярні у покупців і фанатів компанії, iPhone і iPad (смартфони та планшети корпорації Apple). Також по всьому світу була запущена мережа фірмових магазинів Apple Store і он-лайн магазин музики iTunes Store.

Усього цього Стів Джобс досяг завдяки великій працьовитості, великої любові до своєї справи, винахідництва та підприємництву. Знайомі і друзі Стіва вважають, що саме його вимогливість і авторитарний перфекціонізм дали можливість компанії Apple домогтися таких висот, капіталізації та поваги, які вони мають навіть зараз, після смерті великого і харизматичного Стіва Джобса. Його немає з нами, але ідеї і дух Стіва живуть в кожному продукті легендарної каліфорнійської компанії Apple.