Мамина Мануфактура

Майстерня із виготовлення декорацій та іграшок із картону

«Мамина Мануфактура» — майстерня, що започаткувала в Україні моду на картонні декорації для дитячих свят, а також на будиночки, ракети, меблі та інші великі й малі іграшки з картону.

Свій бізнес подруги Анна Чижова й Тетяна Шрамко створили, коли стали  мамами. Якось під час чаювання обговорили ідею і вже за тиждень знайшли приміщення під майстерню. Почали роботу 1 грудня 2013 року. Перші вироби рекламували і продавали через сторінку в соцмережі.

«Тоді з картоном як матеріалом для створення іграшок і декорацій ніхто в Україні не працював. Це був виклик! Адже навіть зараз для багатьох картон — хіба лише коробка від телевізора або холодильника!» — розповідає Анна Чижова.

Найскладніше було знайти якісний матеріал: такий, щоб був міцний, правильно згинався, не розшаровувався, не кришився. Тільки через два роки роботи натрапили на відповідного українського виробника — сучасний  завод, що працює на австрійській сировині.

Торік майстрині придбали устаткування і створили власне виробництво. При цьому у штаті компанії лише чотири людини: власниці, конструктор та оператор обладнання. Дизайнери працюють на аутсорсі: так зручніше, адже для різних проектів потрібні різні стилі.

Матусі швидко збільшують обсяги виробництва і вже розвивають дилерську мережу в Україні, Америці та країнах Європи. До речі, багато їхніх іграшок продається через найбільший у світі інтернет-магазин Amazon.

Контактні дані: 

Засновники Анна Чижова і Тетяна Шрамко

Майстерня працює у Києві

moms_manufacture

Сайт: mamanufactura.com

 

#

Другие компании в рубрике Досье:

#

ZARINA

ZARINA— украинский ювелирный бренд, основанный 28 сентября 1998 года

#

AGROSMART

AGROSMART – агропортал для участников всего агросектора Украины – от фермера до конечного…

#

UKRAVIT

UKRAVIT — аграрна корпорація, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними…

#

OLYMP

OLYMP — один из крупнейших производителей водки в Украине. Компания входит в ТОП-5…

#

Радиатор

Украинский завод «Радиатор» выполняет любые работы, где требуется высококачественная…