АГРОПОРТ Україна — «Майбутнє — за регіонами»

22 грудня в Херсонській облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо проведення Міжнародного форму АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, який буде присвячений новим напрямам розвитку аграрної сфери в Херсонській області.

Нагадаємо, що захід відбудеться 26-28 липня та складатиметься з виставки техніки і технологій для фермерства, демонстраційних показів, інвестиційної конференції, серії семінарів, круглих столів та зустрічей представників бізнесу. Пріоритетні напрями, за якими здійснюватиметься робота Форуму: зрошення; органічне виробництво; розвиток тепличного господарства; овочівництво; молочне скотарство; ланцюги доданої вартості; логістика сільгосппродукції; інвестиційний потенціал.

Чому серед усіх південних областей вибір провести АГРОПОРТ 2018 випав саме на Херсонську область пояснюється тим, що саме наш регіон є житницею України. Агропромисловий комплекс є таким, що найбільш динамічно і ефективно розвивається. Область має потенціал зрошення, нараховується 427 тис га, що є основою отримання гарантованих врожаїв. Також Херсонщина протягом 10 років лідирує в Україні по виробництву плодо-овоче-баштанної продукції. Щороку отримуємо 1,5 млн тонн плодово-овочевої продукції, 2,5 млн тонн зернових та близько 1,0 млн тонн технічних культур. До того ж, останнім часом обласна влада велику увагу приділяє відродженню молочної галузі, модернізації переробної промисловості, створенню агрорекреаційних кластерів та технопарків, що сприяє об’єднанню зусиль виробників, збільшенню доданої вартості виробленої с/г продукції, а також розширює можливості виходу на нові ринку збуту.

«Я підтримую стратегію організаторів АГРОПОРТ Україна — «Майбутнє — за регіонами». Вважаю, що проведення таких заходів життєво необхідно для нашої аграрної Херсонської області. АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 стоїть на одному щаблі з Міжнародним інвестиційним форумом «Таврійські горизонти» за рівнем тих можливостей, які він відкриває для херсонських аграріїв, фермерів та бізнесменів»,– наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

У рамках прес-конференції  відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд». Документ передбачає організацію та проведення Міжнародного агропромислового форуму АГРОПОРТ Південь 2018 з 26 по 28 липня 2018 року на території Міжнародного аеропорту «Херсон». У ньому планують взяти участь вищі посадові особи України, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, науковці, а також провідні представники ділових кіл Львівщини, Херсонщини та Харківщини.

«У 2018 році АГРОПОРТ вперше проходитиме на півдні. Таким чином ми реалізуємо заплановану для себе стратегію на 5 років, яка полягає у залученні до регіональних заходів три ключові зони: Схід, Захід і Південь. Окрім регіону з якісною промоуцією та аграрним потенціалом, Херсон для нас – це прагматичне рішення, що обумовленне високим рівнем зацікавленності від наших постійних учасників, партнерів та міжнародних установ, що планують або вже реалізують проекти на Півдні України. Ми дійсно раді що саме Херсон у нас «закриває» південну територію та у свій ювілений рік ми очікуємо серйозний ривок вперед!», – повідомив генеральний менеджер Агропорт Україна Дмитро Титаренко.

ДОВІДКОВО:

АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, який відбудеться у херсонському аеропорті 26–28 липня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем –інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології.

До участі в Агропорті у Херсоні буде запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також с інших регіонів України.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України. На відміну від інших міст в Херсоні демонстраційні покази будуть проходити всі три дні роботи заходу.

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходитиме у трьох містах та буде охоплювати інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

 

Другие публикации в разделе AGRObrand:

 #
Читайте также:  Владислава Рутицкая: Действия определяют результаты
Читайте также: В Украине построят три биогазовые завода за 17 млн евро
 #
Читайте также: Міжнародний форум AGROPORT East Kharkiv 2017 об’єднав аграріїв всієї України   
Читайте также:  Syngenta : история единения людей…
 #
Читайте также:  Разноцветная кукуруза: каждый початок – уникален
Читайте также: Аграрная страна без аграрных ученых
 #
Читайте также: Агромаркетинг, или как сделать свой бизнес успешным
Читайте также: Аграрный туризм в Украине: проблемы и перспективы развития
#
 #Возможно вам также будет интересно:
 #
Читайте также: Трудоголізм безглуздий: трудоголіки створюють більше проблем, ніж вирішують.
Читайте также: Навіщо зростати? Та чи варто оцінювати бізнеси за їхнім розміром?
 #
Читайте также: Профессия «Secret Shopper»
Читайте также: Работа рядом с дилетантами деморализует профессионалов 
 #
Читайте также: Змусь співати «під твою дудку» за рахунок прихильності, похвал та фактору схожості
Читайте также: Авторитет та його вплив на наше сприйняття
 #
Читайте также: Дефіцитні ресурси як мотивуючий фактор та важиль психологічного впливу
Читайте также: Bosch: гений инженерной мысли
 #
Читайте также: Довгострокове бізнес-планування — не більше ніж фантазування
Читайте также:  Навчання на помилках — не така вже й цінна річ

#

#Другие публикации в рубрике Игроки рынка:

#

Екатерина  Одарченко: Технолог понимает каким образом первичный месседж доходит к избирателю

Политтехнолог. Вокруг этой профессии существует много мифов и легенд. Кто же они, те, кто…

#

Гебхард Рогенхофер: «Украинский агробизнес – это история колоссального успеха»

Австриец Гебхард Рогенхофер, гендиректор украинского подразделения компании Syngenta, считается…

#

Лилия Зубарева: кризис – самое продуктивное время для профессионалов

Лилия Зубарева работает в маркетинге почти 17 лет, 13 из которых отдала банковскому сектору….

#

Вадим Галайчук, партнер Hillmont Partners: «Репутация компании — это сумма репутаций каждого сотрудника»

Характер подобен дереву, а репутация — его тени. Мы заботимся о тени, но на самом деле надо…